Карексім - навантажувачі, складська техніка та запасні частини, продаж, сервіс і ремонт
Карексім
044
490 74 49

 

Про нас

Карексім - зовнішньоторговельна комерційна компанія, що займається імпортом та продажем підйомно-транспортної техніки «Балканкар», комплектуючих і запасних частин до неї, а також гарантійним и післягарантійним обслуговуванням техніки, ремонтом та відновленням навантажувачів.

На сьогодні на ринку підйомно-транспортного обладнання пропозицій немало. І, як здається, чим можна здивувати зацікавленого споживача? Компаній, що пропонують підйомно-транспортне обладнання різних виробників, багато. Але чи завжди можливо задовольнити потреби широкого кола споживачі? Як знайти золоту середину сполучення якості, ціни, надійності та зручності в експлуатації? 

На всі ці запитання Ви знайдете правильну відповідь, якщо звернетесь до нас. 
Наші менеджери здійснять усі Ваші найсміливіші побажання. Компанія готова взяти на себе всю роботу: від найдрібнішого ремонту до виконання великих оптових замовлень на поставку, обслуговування та комплексний ремонт обладнання. Освіта, досвід, стиль роботи співробітників та їх прагнення та постійна готовність, професіональна кваліфікація визначають сучасні досягнення компанії. Карексім гарантує їх успіх у майбутньому.

Номенклатуру продукції, що пропонується, складають понад тисяча найменувань, її можна умовно поділити на декілька груп:

  • автонавантажувачі
  • електронавантажувачі
  • платформенні електрокари
  • штабелери
  • візки ручні гідравлічні
  • тягові акумуляторні батареї
  • зарядні станції
  • запасні частини

З кожною з них Ви можете детально ознайомитись в розділі каталог.
Усі товари відрізняються конкурентними цінами і відмінною якістю.
Сподіваємось, що наведений на нашому сайті інформаційний матеріал викличе у Вас певний діловий інтерес. Якщо у Вас виникнуть запитання, ми завжди готові надати кваліфіковану технічну і організаційну консультацію спеціалістів.

Розробка сайту та хостинг:
Інтерактивні системи

 

© 2002-2019, «Карексім»
Адреса: Україна, 04073, м. Київ, пр-т Степана Бандери, 21а
тел./факс: +380 ­44 ­490-74-49 e-mail: c4907449@gmail.com